Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Zbraňová svítilna s laserem FENIX GL22

 
Dostupnost Na dotaz
3 299 Kč
2 726,45 Kč bez DPH
   
Kód produktu GL22
Značka FENIX
Kategorie SVÍTILNY
 

Zbraňová svítilna s laserem FENIX GL22

Zbraňová LED svítilna s laserem Fenix GL22 jezkonstruována speciálně pro použití na krátkých zbraních. Výkon bílého světla je 750 lumenů s dosvitem až 180 metrů, dále svítilna disponuje červeným laserem, který je vhodný pro snadnější zaměření cíle (směr svícení laseru lze jemně nastavit). Svítilna je napájená jedním Li-ion akumulátorem Fenix ARB-L16-700UP s integrovaným micro USB konektorem (akumulátor i kabel jsou součástí balení). V případě potřeby lze použít i jednorázovou lithiovou baterii CR123. Zjednodušené ovládání svítilny je oboustranné (pro praváky i leváky). Svítilna umí fungovat ve třech režimech - pouze bílé světlo, bílé světlo + červený laser, nebo jen samostatný červený laser. Bílé světlo lze momentálně přepnout i do stroboskopického blikání. Montáž na zbraňovou lištu je snadná - svítilna se nasune na zbraňovou lištu a zajistí se otočným kolečkem (lze pevně dotáhnout například mincí). Lze ji připevnit na zbraňové lišty standardu Picatinny 1913 a Glock. Svítilna je vhodná pro profesionály i sportovní a hobby střelce.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

• max. výkon: 750 lm
• max. dosvit: 180 m
• max. výdrž: 24 hod.
• max. svítivost: 8000 cd
• počet režimů: 3
• světelný zdroj: LED Luminus SST-20 s životností 50000 hodin a červený laser 640 - 660 nm
• napájení: 1x RCR123 / CR123
• vodotěsnost: IP66 (prudký déšť)
• nárazuvzdornost: pád z 1 m
• rozměry (cm): 6,7 délka x 4,2 výška x 3,1 šířka
• hmotnost: 94 g vč. akumulátoru

- tři režimy svícení (s přibaleným aku): 750 lumenů (35 minut) -> červený laser (17 hodin) -> bílé světlo + laser (33 minut)
- tři režimy svícení (s jednorázovou baterií): 500 lumenů (1 hodina) -> červený laser (24 hodin) -> bílé světlo + laser (57 minut)
- inteligentní ochrana proti přehřátí
- TIR optika vytváří světelný kužel s dosvitem až 180 metrů a svítivostí 8000 cd. Při použití CR123 až 140 metrů a svítivostí 5000 cd.
- k napájení používá li-ion akumulátor Fenix ARB-L16-700UP s kapacitou 700 mAh (součást balení), lze použít i jednorázovou CR123
- svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastavením režimu
- vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku
- odolný těžce poškrábatelný povrch - Type III hard anodized
- lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení
- ochrana proti opačnému vložení baterií a ochrana proti příliš hlubokému vybití akumulátoru
- kompatibilní se zbraňovými lištami standardu Picatinny 1913 a Glock
- součástí balení je akumulátorFenix ARB-L16-700UP, nabíjecí micro-USB kabel, imbusový klíč na nastavení směru svícení laseru, destička pro montáž na lištu Picatinny (destička na Glock je již předinstalována na svítilně z výroby)

Ovládání svítilny 

Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru černá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.

Jedním stiskem kteréhokoliv ze spínačů se svítilna zapne do naposledy zvoleného režimu svícení. Dalším stiskem se opět vypne.

Pro momentální zapnutí stiskněte a držte libovolný spínač. Po dobu držení bude svítilna svítit a po uvolnění spínače opět zhasne.

Momentální aktivace stroboskopu: při zapnuté svítilně stiskněte a držte libovolný ze spínačů. Po 0,5 vteřině dojde k aktivaci stroboskopu, který bude svítit po dobu držení spínače.

Přepínání mezi výkony svícení: zapněte svítilnu, poté stiskněte a držte jeden ze spínačů, mačkáním druhého spínače se poté přepíná mezi třemi režimy - pouze bílé světlo - bílé světlo a červený laser - pouze červený laser.

Uzamknutí svítilny: když je světlo vypnuté, stiskněte a podržte oba spínače po dobu 5 sekund. Světlo pak dvakrát zabliká a tím indikuje stav uzamčení svítilny. Pro odemknutí stiskněte opět oba dva spínače současně a držte je stisknuté 1 vteřinu. Svítilna se tak opět aktivuje.

Inteligentní ochrana proti přehřátí -vzhledem k vysokému výkonu v režimu 750 lumenů dochází k zahřívání svítilny. Pokud vzroste interní teplota svítilny na 60°C, tak začne automaticky snižovat výkon. Jakmile teplota svítilny klesne pod 60°C, tak se výkon opět postupně zvýší.

Nabíjení - akumulátor lze nabíjet pomocí micro-USB konektoru. Během nabíjení svítí kontrolka na vrchní straně akumulátoru červeně. Po dosažení plného nabití svítí modře či zeleně.

Upozornění
Používejte pouze kvalitní nabíjecí akumulátory, aby nedošlo k poškození svítilny například z důvodu úniku látek z baterie
Vkládejte akumulátor záporným pólem směrem k hlavě svítilny
Pokud svítilna bliká či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
Akumulátor je téměř vybitý - vyměňte jej nebo nabijte.
Kontakty uvnitř svítilny jsou zanesené - očistěte je houbičkou namočenou v alkoholu.

Záruka 5 let na svítilnu, 2 roky na akumulátor

BARVA Black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

FENIX se specializuje předevší na LED svítilny, ale v jeho široké nabídce naleznete i dobíjecí baterie, montáže svítilny, čelovky a příslušenství ke svítilnám.