Hydratační systém SOURCE Tactical 2L - Black

 
Dostupnost Na dotaz
2 390 Kč
1 975,21 Kč bez DPH
   
Kód produktu 4000330102
Značka SOURCE TACTICAL GEAR
Kategorie HYDRATAČNÍ VAKY
 

Hydratační systém SOURCE Tactical 2L - MADE IN ISRAEL

Profesionální dvoulitrový hydratační systém - "camelbak".

Hydratační systém je tvořen hydratačním vakem WXP 2L a obalem, který lze přezkami připevnit na MOLLE vazbu nebo díky ramenním popruhům nosit samostatně.

Obal je vybaven 5 mm silnou termoizolační vložkou a je možné jej použít dvěma způsoby. Jednak jej lze nosit na ramenních popruzích na zádech, jako běžný batoh, nebo lze ramenní popruhy schovat dovnitř a obal připevnit na taktickou vestu či nosič plátů se standartní MOLLE vazbou. Samotný rezervoár lze samozřejmě nosit bez obalu v jiném batohu. Obal má stavitelné ramenní popruhy a stavitelný hrudní spojovací popruh. Volné popruhy mají pružná poutka na fixování přebytečného materiálu. Přichycení na MOLLE vazbu probíhá v řádech sekund a není k němu zapotřebí jakýchkoli dalších popruhů, přezek, nebo karabin. Obal má na dně drenážní otvor. Systém má několik přístupových otvorů pro pohodlnou manipulaci s rezervoárem.

Rozměry: 40 x 20 x 10 cm
Hmotnost: 530 g

BARVA Black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Značka SOURCE založil v roce 1989 Yoki Gill a Daniel Benoziliyo a dnes zaměstnává více než 200 pracovníků. Má zastoupení ve více než 25 zemích světa.

Produkty značky SOURCE jsou vyráběny v Izraeli pod normou ISO 9001, továrna se nachází ve městě Tirat-Carmel. 
SOURCE je společnost s velikou vazbou na lokální ekonominku a vnímá svou společenskou odpovědnost, 5% svého zisku věnuje na společenské a místní aktivity v okolí své továrny.

V našem obchodě jsou zastoupeny převážně hydratační systémy a batohy. SOURCE je držitelem mnoha patentů a inovací, které u hydratačních systémů zaručují kvalitu a nezávadnost nesených tekutin.